top of page
NOWA SIEDZIBA

Rafsol, firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji tłuszczów dla segmentu B2B, ogłasza otwarcie swojej nowej siedziby w zabrzańskiej strefie ekonomicznej. Siedziba zlokalizowana jest przy ulicy Guido Henckela Donnersmarcka 12 w Zabrzu (41-807), stanowi strategiczne centrum dla rozwoju działalności firmy.Nowa siedziba Rafsol to efekt długoletnich starań firmy o rozwój oraz odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania w przemyśle. Lokalizacja w Zabrzu, w sercu dynamicznie rozwijającej się strefy ekonomicznej, pozwala firmie na maksymalne wykorzystanie dostępnych możliwości rozwojowych.


Rafsol jest znany z wysokiej jakości tłuszczów, które znajdują swoje zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, od spożywczego po farmaceutyczny. Nowa siedziba nie tylko umożliwi firmie dalsze doskonalenie produktów, ale także stworzy dogodne warunki do rozszerzania gamy oferowanych rozwiązań.


Otwarcie nowej siedziby to nie tylko ważny krok dla samej firmy, ale także dla branży przemysłowej jako całości. Nowoczesne linie produkcyjne, duży magazyn oraz laboratorium R&D umożliwią Rafsol szybsze wprowadzanie innowacyjnych produktów na rynek oraz lepszą obsługę klientów.


Firma Rafsol serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do kontaktu oraz odwiedzenia swojej nowej siedziby w Zabrzu. Jest to doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą firmy oraz poznać możliwości współpracy.Zapraszamy do kontaktu!

Adres: ul. Guido Henckela Donnersmarcka 12, Zabrze 41-807

Telefon: +48 606 411 442

E-mail: sekretariat@rafsol.eu


Odwiedź nas już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Odwiedź nas w Zabrzańskiej Strefie Ekonomicznej i poznaj nowe możliwości produkcyjne!

Rafsol otwiera nową siedzibę firmy w Zabrzu

Chcesz dowiedzieć się więcej, albo zapytać o ofertę?

bottom of page